Dygestorium szkolne najwyższej jakości - DCD LAB

Dygestorium szkolne

Dygestorium szkolne zwykle znajduje się w pracowni chemicznej i pozwala na bezpieczną pracę wszystkich uczniów/studentów i nauczycieli. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem produkujemy bezpieczne i trwałe dygestoria chemiczne dla szkół i uczelni, w pełni dopasowane do wymagań klienta. 

W naszych dygestoriach montujemy nowoczesny system wentylowania komory roboczej, który, dzięki wbudowanym szczelinom, usuwa szkodliwe opary i substancje wydzielające się podczas pracy w pracowni chemicznej. Dzięki temu zapewniamy pełną ochronę zdrowia użytkowników pomieszczeń. Oferujemy dygestoria w różnych rozmiarach. Wykonujemy laminowane i stalowe dygestoria szkolne.

Dygestorium chemiczne

Dygestorium szkolne to niezbędne wyposażenie każdej pracowni chemicznej. Ta przeszklona komora, która swoim kształtem przypomina szafę, mieści w sobie wentylator i stanowisko laboratoryjne wraz z instalacją wodną, kanalizacyjną i gazową. Montujemy w dygestoriach nowoczesny system wentylacji, który zapewnia bezpieczeństwo pracy. 

Dzięki dygestorium można pracować z substancjami, które są potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia i bezpieczeństwa człowieka, jak również uchronić się przed ewentualnymi eksplozjami bądź pożarem.

Meble laboratoryjne DCD-Lab - Dygestorium do pracowni chemicznej
Dygestorium szkolne do pracowni chemicznej - Meble laboratoryjne DCD-Lab

wyciąg chemiczny

Wyciąg chemiczny to inna nazwa na dygestorium chemiczne. Jest bardziej potoczna i wzięła się z systemu wentylacyjnego, który wyciąga opary substancji na zewnątrz budynku. Staramy się aby nasze wciągi pobierały jak najmniej energii elektrycznej. 

Nasze dygestoria chemiczne są całkowicie bezpieczne, zabezpieczone i trwałe. Zapraszamy do kontaktu.

Dygestoria do pracowni chemicznych

Dygestoria do pracowni chemicznych są wykonywane na stabilnym stelażu i konstrukcji, by móc wytrzymać duże obciążenie. Dodatkowo wyposażone są w stopki mocujące, które umożliwiają regulację i dopasowanie do podłogi, nawet jeśli występują tam nierówności. Nasze dygestoria chemiczne są stabilne i wyróżniają się dużym komfortem użytkowania. Oprócz tego są estetyczne i pięknie się prezentują. Tym bardziej, że można samodzielnie dopasować kolory i modele, by pasowały do pozostałych mebli oraz otoczenia.

Dygestorium do pracowni chemicznej - Meble laboratoryjne DCD-Lab
Meble laboratoryjne DCD-Lab - Dygestorium szkolne do pracowni chemicznej - wysoka jakość

Dygestorium szkolne - wentylacja

Dygestorium szkolne od DCD LAB, poza trwałą konstrukcją i zabezpieczeniem farby, są wyposażone w zaawansowany i ciągły system wentylacyjny. Dzięki niemu szkodliwe oraz nieprzyjemne zapachy są wyprowadzane na zewnątrz i nie ma możliwości przedostania się ich do wnętrza pracowni chemicznej. Wentylacja ta nazywa się wentylacją mechaniczną wyciągową i jest najważniejszą częścią całego dygestorium. 

Z wielką dbałością i precyzją tworzymy dygestoria chemiczne wyposażone w nowoczesny system wentylacyjny. Mamy sprawdzone techniki produkcji, wypracowane na przestrzeni wielu lat oraz korzystamy z najwyższej jakości materiałów.

Dygestoria szkolne producent

DCD LAB to doświadczony producent mebli do laboratoriów i pracowni chemicznych, w tym także dygestoriów szkolnych.

Oferujemy:

  • dygestoria laboratoryjne,
  • dygestoria do użytku w szkołach i na uczelniach,
  • dygestoria chemiczne,
  • akcesoria i elementy uzupełniające do dygestoriów: blaty, szafki.

Skontaktuj się z naszym biurem. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przedstawimy ofertę i umówimy się na spotkanie. 

Meble laboratoryjne DCD-Lab - Dygestorium szkolne do pracowni chemicznej

Dygestorium szkolne - cena

Cena dygestorium, która znajdzie zastosowanie w szkołach i na uczelniach jest podawana indywidualnie i zależu od rozmiaru, rodzaju użytego materiału, indywidualnych specyfikacji itp. Żeby poznać cenę zapraszamy do bezpośredniego lub telefonicznego kontaktu z naszym biurem w Stęszewie pod Poznaniem. 

Dygestorium szkolne DCD-LAB - dlaczego my?

elastyczność i dokładność

Do produkcji dygestoriów podchodzimy w sposób elastyczny, dostosowując ich wykonanie tak, aby były one odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby naszych Klientów. Sprawujemy nadzór nad niemal każdą częścią urządzenia.

Konkurencyjne ceny

Jako producent dygestoriów różnego przeznaczenia jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne warunki cenowe. Większość elementów do naszych dygestoriów produkujemy w naszych zakładach.

Komfort i bezpieczeństwo

Nasze wyroby doskonale sprawdzają się w bardzo wymagających pomieszczeniach, gwarantując komfort oraz bezpieczeństwo korzystającym z nich osobom.

Dygestorium szkolne DCD-LAB - Poznaj Nas

Firma DCD-LAB posiada ponad 20 lat doświadczenia. Przez cały ten czas w firmie wypracowano najlepsze techniki produkcji, by móc oferować najwyższej jakości dygestoria szkolne zgodne z obowiązującymi normami i wymogami. Niemalże wszystkie komponenty do mebli oferowanych przez DCD LAB powstają w firmie. 

DCD-LAB to firma, która oferuje kompleksową usługę produkcji mebli do szkół i dygestoriów, która zawiera:

  • fachowe konsultacje i doradztwo,
  • specjalistyczny pomiar,
  • produkcję mebli i dygestoriów,
  • transport na wskazane miejsce,
  • montaż.

Wszystkie zatrudnione osoby posiadają niezbędne uprawnienia i pozwolenia do swojej pracy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dygestoria i meble w pracowniach chemicznych decydują o bezpieczeństwie ich użytkowników, a także dają im duże możliwości badawcze. Dlatego proponujemy jedynie najlepsze i sprawdzone rozwiązania naszym klientom.

DCD-LAB - Lokalizacja

nasza oferta akcesoriów

POLECAMY TEŻ DYGESTORIA laboratoryjne

W ofercie mamy także dygestoria do laboratoriów. Zapewniamy ich wysoką jakość, bezpieczne materiały, nowoczesny system wentylacji i konkurencyjne ceny. Wybierz firmę z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli planujesz zakup idealnego dygestorium do swojego laboratorium skontaktuj się z nami.

Meble laboratoryjne DCD-Lab - Dygestorium szkolne
DCD-Lab - Dygestorium szkolne do pracowni chemicznej

Dygestorium szkolne Poznań, Stęszew - Wielkopolska

Dygestorium szkolne do pracowni chemicznej od DCD-LAB to gwarancja komfortowego użytkowania przez długie lata. Dygestoria tworzymy w naszym zakładzie w Stęszewie pod Poznaniem.

Współpracowaliśmy już z wieloma szkołami i uczelniami, gdzie liczy się wysoka jakość i świetne wykonanie. Cieszymy się dobrą opinią i zaufaniem Klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Wielkopolsce – służymy doradztwem w doborze dygestoriów.