Meble metalowe

dcd-lab producent - meble metalowe wysokiej jakości
dcd-lab producent - meble metalowe
Meble metalowe dcd-lab producent szuflady metalowe

Meble metalowe producent

W DCD-LAB produkujemy meble metalowe do wyposażenia magazynów, zakładów produkcyjnych, warsztatów, pomieszczeń socjalnych i innych. Meble metalowe są bardzo wytrzymałe i zapewniają najwyższą ergonomię pracy. Nasze meble są wysokiej jakości, tworzone z wykorzystaniem najlepszych praktyk i technik. Produkujemy meble na wymiar, dzięki którym pomieszczenie zyskuje na funkcjonalności. Dumnie też mówimy o naszej linii Carbon, docenionej przez największe polskie i europejskie ośrodki badawcze.

Meble metalowe na wymiar

Meble metalowe na wymiar to przemyślane konstrukcje, które są dopasowane do siebie i do pomieszczenia oraz wyposażane w dodatkowe akcesoria. Dzięki temu tworzą doskonałe miejsce do pracy – w pełni funkcjonalne, ergonomiczne i pięknie się prezentujące. 

Specjalny system mocowań pozwala na użytkowanie szafek w systemie podwieszanym, mobilnym i stojącym. Połączenie nitowe każdej z części mebli metalowych gwarantuje długi okres eksploatowania oraz łatwą wymianę wadliwego elementu, bez konieczności ingerowania w całość, w przypadku uszkodzenia mebla.

Wszystkie metalowe elementy pokrywane są warstwą farby proszkowej, co sprawia, że meble zyskują najwyższą ochronę przed wilgocią lub korozją, jak również przed zniszczeniami spowodowanymi wyciekiem substancji i/lub zalaniem.

Dzięki gładkiej powierzchni frontu łatwo utrzymasz czystość mebli. Istnieje możliwość realizacji frontów w eleganckim stylu i nowoczesnych wzorach na specjalne zamówienie. Oferujemy systemy montażu na stelażach typu “A” i “C”

Szuflady w meblach metalowych

W szufladach metalowych stosujemy prowadnice z systemem rolkowym wyposażone w funkcję domykania grawitacyjnego w końcowym etapie zamykania albo prowadnice teleskopowe ze zintegrowanym systemem wyciszonego domykania. Uchwyty są metalowe o rozstawie 128 mm lub wykonane ze stalli kwasoodpornej – w zależności od przyszłego celu użytkowania mebla.

\

Produkt
na miarę

Malowanie
proszkowe

Meble metalowe - linia Carbon

Meble Carbon ST są precyzyjnie wykonane ze stalowej blachy. Oferujemy możliwość dostosowania grubości i wielkości elementów stalowych do preferencji zamawiającego. Wszystkie elementy w szafkach (części ścian, frontów i wieńców) są malowane i łączone za pomocą nitów. To powoduje, że meble są trwałe i posłużą na długo. 

Meble metalowe i meble stalowe dcd-lab
Meble metalowe wysokiej jakości dcd-lab

Meble metalowe - jak zamówić?

Jeśli chcesz zamówić meble metalowe wysokiej jakości do swojego warsztatu, magazynu, firmy lub innego pomieszczenia – zadzwoń. Podczas konsultacji telefonicznej ustalimy wstępne szczegóły, oszacujemy wielkość zamówienia, a po uzyskaniu akceptacji niezwłocznie przystąpimy do produkcji mebli. Możesz zamówić meble z serii economy lub z serii premium. Zobacz poniżej, co to oznacza:

SERIA ECONOMY

Cechy serii Economy:

Nadstawki:

Seria Premium

Cechy serii Premium:

Nadstawki i przystawki:

Meble metalowe cena

Meble metalowe – cena mebli z metalu jest każdorazowo ustalana indywidualnie w zależności od rodzaju mebli i materiałów użytych do ich produkcji, wielkości zamówienia, serii i rozmiarów mebli oraz innych czynników. Dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu – osobiście w biurze w Stęszewie pod poznaniem lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości, a także estymujemy koszt produkcji mebli metalowych.

Nasza oferta

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wyposażenia laboratoryjnego oferowanego przez firmę DCD LAB. Znajdą Państwo u nas m.in. dygestoria laboratoryjne, szafki wiszące, blaty i szafy laboratoryjne.

Meble z metalu do warsztatu w wielu rozmaitych wersjach i kolorach. 

Szafki metalowe pozwolą na uzyskanie porządku w pomieszczeniu.

Lepsza organizacja miejsca pracy dzięki dużej przestrzeni do dyspozycji.

Funkcjonalne stoły wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Regały wykonane z metalu pozwolą na uporządkowanie przestrzeni.

Wykonujemy wysokiej jakości ławki szkolne w dowolnym kolorze.

Cokoły z metalu stanowią solidna podstawę szafek metalowych i innych elementów.

Dodatkowy asortyment uzupełniający ofertę mebli metalowych DCD-LAB.