Stół przyścienny

Stół przyścienny to podstawowy element każdego laboratorium. Jego gabaryty zależą od potrzeb i od możliwości przestrzennych pomieszczenia. Najczęściej na stołach przyściennych instaluje się zaawansowaną aparaturę analityczną, dlatego stelaż w tych stołach musi uwzględniać przenoszone przez sprzęt obciążenia oraz wyizolowanie aparatury od drgań zewnętrznych. W stołach tych można z powadzeniem instalować nadstawki, które mają inną konstrukcję niż w stołach wyspowych. W zależności od potrzeb można dowolnie konfigurować zabudowę podblatową z uwzględnieniem miejsc siedzących dla pracowników laboratorium. Istnieje duża różnorodność stosowanych blatów: od laminatu, przez Corian® do ceramiki monolitycznej. Wysokość stołu jest dostosowana do charakteru prowadzonych na nim prac.

Firma DCD-Lab to producenci stołów przyściennych do laboratorium i nie tylko. Mamy duże doświadczenie i tworzymy meble na wymiar i indywidualne zamówienie. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Produkt
na miarę

Stół przyścienny ze stali nierdzewnej

Oferujemy stoły przyścienne wykonane także ze stali nierdzewnej. Stanowią one niezwykle wytrzymałe miejsca pracy. Polecamy stoły z linii Carbon ST, które są mobilne i funkcjonalne. Konstrukcja stołów jest przemyślana, a wszystkie moduły bardzo dobrze do siebie pasują. Nasze stoły cechują się estetycznym, eleganckim i nowoczesnym designem, który podkreśli charakter miejsca. Linia Carbon ST została stworzona z myślą o pracach badawczych i analitycznych w laboratoriach. 

Stół przyścienny ze zlewikami

Oferujemy stoły przyścienne ze zlewikami, które można dostosować do wymogów konkretnych laboratoriów. Praktyczne zlewiki znacznie ułatwiają pracę z cieczami. Świetnie sprawdzają się również w pracowniach, w których nie ma możliwości zamontowania dużych stanowisk myjących. Nasze stoły przyścienne z linii Carbon mogą mieć zamontowane stanowiska do mycia w dowolnym ustawieniu i konfiguracji. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie w przypadku, gdy chcemy w pełni funkcjonalnie wykorzystać przestrzeń laboratorium.

Stół przyścienny z półką

Stoły przyścienne od DCD-Lab są wyposażone w system mocowań, który umożliwia zamontowanie szafek stojących, podwieszanych i przejezdnych oraz półek. Wszystko to jest możliwe bez wykorzystywania stelaża. Stół przyścienny z blokiem trzech szuflad to przykładowe funkcjonalne rozwiązanie. Stoły przyścienne z półkami pozwalają w pełni zagospodarować przestrzeń laboratorium i zapewnić więcej przestrzeni roboczej. Proponujemy także zabudowę podblatową, która zwiększy ilość miejsca do przechowywania.

Przez zamontowanie szafek wiszących można łatwo zwiększyć ilość miejsca do przechowywania w pracowniach, nie ograniczając przy tym powierzchni roboczych stanowisk. Szafki mobilne pozwalają na dowolne zagospodarowanie przestrzeni pod blatem, na przykład zwiększając ilość miejsc do pracy siedzącej.

Stół warsztatowy przyścienny

Oferujemy nie tylko stoły przyścienne do laboratoriów, ale też do warsztatów. Z pomocą naszych mebli warsztatowych urządzisz każdy warsztat. Zapewniamy duży wybór mebli i materiałów, jak również szeroką gamę kolorów z palety RAL. Nasze stoły warsztatowe przyścienne są wysokiej jakości i bardzo wytrzymałe. Wszystkie meble pokrywamy farbą proszkową i zabezpieczamy przed korozją. Zapraszamy do współpracy.

Stół laboratoryjny przyścienny

Stoły laboratoryjne przyścienne od DCD-Lab tworzone są na wymiar i specjalne zamówienie naszych klientów. Dostosowujemy ich rozmiar oraz wygląd, a także stosujemy materiały, które zapewnią najbardziej funkcjonalne i użyteczne rozwiązanie. Mamy duże doświadczenie i wszystkie uprawnienia. Oferujemy możliwość dowolnego wyposażania stołów w dodatkowe akcesoria, zlewiki i szafki. Dzięki temu wspólnie stworzymy idealne miejsce do pracy w Twoim laboratorium.

Stół przyścienny cena

Cena stołów przyściennych oferowanych przez naszą firmę DCD-LAB za każdym razem ustalana jest indywidualnie w zależności od rozmiaru mebla i rodzaju materiału wykorzystanego do jego produkcji. Aby ustalić cenę i dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Stęszewie pod Poznaniem. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące budowy oraz procesu produkcji naszych stołów przyściennych, ich rozmiarów oraz możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb. Przygotujemy również indywidualną wycenę. Zapraszamy.

Stół przyścienny DCD-LAB - co nas wyróżnia?

elastyczność i dokładność

W sposób elastyczny podchodzimy do produkcji naszych stołów przyściennych, dostosowując ich wykonanie tak, aby były one odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby naszych Klientów. Sprawujemy nadzór nad niemal każdą częścią urządzenia i na każdym etapie produkcji.

Konkurencyjne ceny

Jako producent stołów przyściennych do laboratoriów, warsztatów i innego przeznaczenia jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne warunki cenowe. Większość elementów do naszych stołów produkujemy w naszych zakładach.

Komfort i bezpieczeństwo

Nasze meble doskonale sprawdzają się w bardzo wymagających pomieszczeniach, gwarantując komfort oraz bezpieczeństwo korzystającym z nich osobom.

DCD-LAB - Producent Stołów Przyściennych

Nasza firma DCD-Lab cechuje się już ponad 20-letnim doświadczeniem w produkowaniu mebli laboratoryjnych, w tym także stołów przyściennych, na wymiar i indywidualne zamówienie. Działalność firmy w początkowych latach opierała się na dystrybucji zagranicznych materiałów dedykowanych do produkcji mebli do laboratoriów. W ramach zdobywania doświadczenia firma rozwijała swoją technologię produkcji mebli do laboratoriów, szkół i warsztatów wraz z własną malarnią proszkową. Dlatego obecnie możliwa jest produkcja niemalże wszystkich niezbędnych komponentów w firmie.

DCD-LAB to sprawdzona i zaufana firma, która oferuje kompleksową usługę produkcji mebli laboratoryjnych, w tym stołów przyściennych, która obejmuje:

  • fachowe doradztwo oraz konsultacje,
  • specjalistyczny pomiar,
  • produkcję mebli,
  • transport we wskazane miejsce,
  • montaż mebli.

Dobrze wiemy, jak ważne jest wyprodukowanie wysokiej jakości mebli laboratoryjnych, które bezpośrednio przekładają się na bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz dają duże możliwości badawcze. Dlatego proponujemy jedynie najlepsze i sprawdzone rozwiązania naszym klientom.

DCD-LAB - Lokalizacja firmy

Polecamy też stoły wyspowe od DCD-Lab

W naszej ofercie mamy także stoły wyspowe do laboratorium, warsztatu lub innych placówek. Oferujemy jedynie sprawdzone rozwiązania, wysoką jakość materiałów oraz nadzór nad każdym etapem produkcji. Dowiedz się więcej.