SZafy Laboratoryjne

Duże szafy stojące świetnie sprawdzą się w przypadku przechowywania nie tylko większej ilości odczynników czy rzadziej używanych narzędzi, ale i dokumentacji prowadzonych badań. Ponadto, w zależności od potrzeb konkretnej pracowni, można odpowiednio dostosować materiał z jakiego zrobione są półki. Oferujemy półki ze stali, płyty laminowanej i szkła bezpiecznego.

Nasze szafy montuje się na regulowanych nóżkach lub cokole ze stali albo płyty melaminowanej.

Produkt
na miarę

Półki
regulowane

SZafy Laboratoryjne - Rodzaje

W naszej ofercie znajdą Państwo szafy laboratoryjne w wersji otwartej, zamkniętej i przeszklonej (na całej powierzchni lub częściowo). W zależności od zastosowanego materiału i wykończenia takie szafy świetnie będą się sprawdzały w laboratorium czy pracowni chemicznej. Istnieje także możliwość wykonania szaf laboratoryjnych metalowych.

szafy-pelne

SZafy Laboratoryjne Pełne

Rekomendowane wymiary zewnętrzne szaf:

SzafY laboratoryjnE przeszklonE

Wymiary zewnętrzne szaf:

szafy-z-przeszkleniem
regaly

Regały laboratoryjne

Wymiary zewnętrzne regałów:

Szafy laboratoryjne cena

Cena szaf laboratoryjnych z oferty firmy DCD-LAB każdorazowo ustalana jest indywidualnie w zależności od rozmiaru, aktualnych cen surowca oraz rodzaju materiału wykorzystanego do jego produkcji. W celu przygotowania spresonalizowanej oferty, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem w Stęszewie pod Poznaniem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące budowy i procesu produkcji naszych szafek laboratoryjnych. W przypadku większych projektów podpowiemy i pomożemy także w zaprojektowaniu pomieszczenia laboratorium.

Szafy laboratoryjne DCD-LAB -dlaczego warto?

Precyzja i dokładnosć

Wszystkie nasze szafy laboratoryjne są wykonywane pod konkretne zamówienie. Dzięki bogatemu zapleczu produkcyjnemu jesteśmy w stanie kontrolować cały proces produkcyjny od projektu aż po montaż u klienta. 

Atrakcyjna wycena

Zdecydowaną większość elementów do naszych szaf laboratoryjnych wykonujemy w naszych zakładach. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości. 

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Dużą wagę przykładamy do wysokiego komfortu korzystania z naszych szaf. Dbamy przy tym także o to, aby nasze szafy były bezpieczne dla użytkownika i spełniały wszelkie normy oraz wymagania.

DCD-LAB - Producent szaf laboratoryjnych

Firma DCD-LAB istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Swoją działalność rozpoczęła jako dystrybutor zagraniczny materiałów dedykowanych do produkcji mebli laboratoryjnych. Przez cały czas pracownicy rozwijali technologię produkcji mebli laboratoryjnych i dygestoriów, a także własną malarnię proszkową. Dzięki temu dzisiaj możliwe jest produkowanie niemalże wszystkich komponentów w firmie. 

DCD-LAB to firma, która oferuje kompleksową usługę produkcji szaf i szafek laboratoryjnych. Oferujemy:

  • fachowe konsultacje i doradztwo,
  • specjalistyczny pomiar,
  • produkcję mebli i dygestoriów,
  • transport na wskazane miejsce,
  • montaż.

Wszyscy pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczne szafy laboratoryjne decydują o bezpieczeństwie pracowników oraz dają duże możliwości badawcze. Dlatego proponujemy jedynie najlepsze i sprawdzone rozwiązania naszym klientom.

DCD-LAB - Nasza lokalizacja

Polecamy

W ofercie DCD LAB dostępne są również inne meble laboratoryjne, takie jak szafki, stanowiska zlewozmywakowe czy dygestoria laboratoryjne.

Wygodne i praktyczne szafki z blatem do zastosowań laboratoryjnych.

Profesjonalne stanowiska myjące, wykonane z wysokiej jakości odpornych materiałów.

Linia dygestoriów dla pracowni chemicznych zarówno przemysłowych, jak i na uczelniach.