Dygestorium

Dygestorium jest to urządzenie przeznaczone do prac z substancjami chemicznymi, które mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa i zdrowia człowieka. Ich zadaniem jest ochrona osób wykonujących prace badawcze. Dygestorium jest wyposażone w stanowisko laboratoryjne z częściowo przeszklonymi ścianami, które utrudniają rozprzestrzenianie się chemikaliów do pomieszczenia. Nowoczesny system wentylowania komory roboczej, dzięki szczelinom, gwarantuje usuwanie szkodliwych substancji chemicznych oraz gazów wydzielających się podczas pracy laboratoryjnej. Chroni to przed przedostawaniem się do pomieszczeń laboratoryjnych toksycznych związków zagrażających zdrowiu pracowników.

Dygestoria

Dygestoria stanowią niezwykle istotny i niezbędny element wyposażenia profesjonalnych laboratoriów chemicznych i nie tylko. Dzięki ich zastosowaniu można w sposób bezpieczny operować wszelkimi substancjami na terenie laboratorium.

Dygestoria wyposażone są m.in. w szybę, która jest unoszona na wybraną wysokość. Wszystko w celu umożliwienia włożenia rąk laboranta wraz ze szkłem laboratoryjnym z zawartością. Szyba taka chroni osobę laboranta przed oparami i zachlapaniem daną substancją.

Dygestorium DCD-LAB
Dygestorium DCD-LAB

Wyciąg laboratoryjny

Wyciąg laboratoryjny to inna, bardziej potoczna nazwa na dygestorium. Wyciąg laboratoryjny charakteryzuje się dużym poborem energii, gdyż w sposób niemal stały wyciąga z pomieszczenia laboratorium ogrzane lub ochłodzone powietrze wraz z oparami substancji chemicznych. Większa część tej energii, którą pochłaniają wyciągi laboratoryjne to energia, która jest wymagana na potrzeby ogrzania lub ochłodzenia powietrza nawiewanego do przestrzeni laboratorium. 

Dygestorium producent

DCD-LAB jest producentem dygestoriów różnego typu i przeznaczenia. W naszym asortymencie znajdują się:

  • dygestoria do pracowni chemicznych
  • dygestoria do laboratoriów,
  • dygestoria do użytku w szkołach i na uczelniach
  • akcesoria i elementy uzupełniające do dygestoriów: blaty, szafki.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – odpowiemy na pytania, przedstawimy ofertę i umówimy dogodny termin spotkania. Nasze dygestoria produkujemy w oparciu o najnowsze technologie i według obowiązujących norm i przepisów.

Dygestorium cena

Cena dygestorium z asortymentu oferowanego przez naszą firmę DCD-LAB każdorazowo ustalana jest indywidualnie w zależności od rozmiaru mebla i rodzaju materiału wykorzystanego do jego produkcji. Aby ustalić cenę sprzętu, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem w Stęszewie pod Poznaniem.Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące budowy oraz procesu produkcji naszych dygestoriów, ich rozmiarów oraz możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb.

nasza oferta dygestoriów i akcesoriów

Dygestoria stworzone do profesjonalnych laboratoriów medycznych, biotechnologicznych i innych.

Linia dygestoriów dla pracowni chemicznych zarówno przemysłowych, jak i na uczelniach.

Dygestorium DCD-LAB - co nas wyróżnia?

elastyczność i dokładność

Do produkcji dygestoriów podchodzimy w sposób elastyczny, dostosowując ich wykonanie tak, aby były one odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby naszych Klientów. Sprawujemy nadzór nad niemal każdą częścią urządzenia.

Konkurencyjne ceny

Jako producent dygestoriów różnego przeznaczenia jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne warunki cenowe. Większość elementów do naszych dygestoriów produkujemy w naszych zakładach.

Komfort i bezpieczeństwo

Nasze wyroby doskonale sprawdzają się w bardzo wymagających pomieszczeniach, gwarantując komfort oraz bezpieczeństwo korzystającym z nich osobom.

Dygestorium DCD-LAB

Dygestorium Poznań, Stęszew - Wielkopolska

Dygestorium od DCD-LAB to gwarancja komfortowego użytkowania przez długi czas. Nasze dygestoria produkujemy w zakładzie w Stęszewie pod Poznaniem.

Naszym produktom zaufało już wiele uczelni, firm medycznych, chemicznych, biotechnologicznych i innych, gdzie liczy się wysoka jakość i świetne wykonanie. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Wielkopolsce – służymy doradztwem i doborem dygestoriów.