Szafki laboratoryjne

Szafki laboratoryjne są jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdego laboratorium. Dzięki nim możliwe jest bezpieczne przechowywanie sprzętu laboratoryjnego i dokumentacji. Ponadto odpowiednio dobrane szafki laboratoryjne ułatwiają uporządkowanie przestrzeni oraz bezproblemowy dostęp do potrzebnych akcesoriów, odczynników i dokumentacji laboratoryjnej. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór szafek, które charakteryzują się nie tylko dużą funkcjonalnością, ale też wysoką jakością wykonania.

Firma DCD LAB od wielu lat projektuje i produkuje funkcjonalne i praktyczne szafki laboratoryjne. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty a nasze doświadczenie poparte jest dziesiątkami realizacji w całej Polsce. Firmy, instytucje i laboratoria zainteresowane modernizacją lub budową od nowa swojego wyposażenia – zapraszamy do kontaktu.

Szafki laboratoryjne - podwieszane, wiszące i stojące

Szafy i szafki stanowią cenną powierzchnię magazynową każdego laboratorium. DCD LAB projektuje i wykonuje różne rodzaje tych mebli, a wśród nich szafki laboratoryjne wiszące, podwieszane oraz stojące. Podczas wyboru odpowiednich szafek oraz planowania ich rozmieszczenia należy przede wszystkim dokładnie przemyśleć kwestię ilości miejsca, które trzeba będzie przeznaczyć na odczynniki, sprzęt i narzędzia. Istotne jest również planowane obciążenie mebli. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie sprostać wszelkim potrzebom i oczekiwaniom klienta. Prosimy o kontakt w celu przygotowania indywidualnej oferty.

Szafki DO laboratorium - wybór materiału

Wybór materiału, z którego wykonane będą szafki zależy głównie od ich przeznaczenia. Jednakże najważniejszym czynnikiem decydującym o wyborze mebli stalowych i laminowanych powinny być warunki panujące w laboratorium – zwłaszcza wilgotność.

Szafki laboratoryjne metalowe

W laboratoriach prowadzących prace chemiczne i mechaniczne oraz tam, gdzie pojawia się stałe lub przejściowe ryzyko zawilgocenia, warto umieścić szafki metalowe. Są nie tylko niezwykle solidne i trwałe, ale dodatkowo bardzo łatwo je wyczyścić ze względu na gładką powierzchnię.

 

Szafki laboratoryjne laminowane

Szafki laboratoryjne z płyty laminowanej są bardzo odporne na działanie substancji chemicznych, a zarazem łatwe do utrzymania w czystości. Posiadają bardzo dobre właściwości elektrostatyczne oraz pozwalają na atrakcyjną aranżację wnętrz, sprzyjającą koncentracji i wydajności pracy w różnego rodzaju placówkach badawczych.

Produkt
na miarę

Półki
regulowane

Szafki laboratoryjne Podwieszane

Rekomendowane wymiary zewnętrzne szafek:

Szafki Wiszące LABORATORYJNE

Wymiary zewnętrzne szafek:

Szafki laboratoryjne MOBILNE I STOJĄCE:

Wymiary zewnętrzne szafek:

Szafki laboratoryjne cena

Cena szafek laboratoryjnych z oferty firmy DCD-LAB każdorazowo ustalana jest indywidualnie w zależności od rozmiaru i rodzaju materiału wykorzystanego do jego produkcji. Aby ustalić cenę sprzętu, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem w Stęszewie pod Poznaniem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące budowy i procesu produkcji naszych szafek laboratoryjnych oraz podpowiemy i pomożemy w zaprojektowaniu pomieszczenia laboratorium.

Szafki laboratoryjne DCD-LAB - co nas wyróżnia?

elastyczność i dokładność

Każdorazowo nasze szafki laboratoryjne są wykonywane pod konkretną specyfikację i oczekiwania klienta. Kontrolujemy cały proces produkcyjny od projektu aż po montaż u klienta. 

Konkurencyjne ceny

Jako producent szafek laboratoryjnych różnego przeznaczenia jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne warunki cenowe. Większość elementów do naszych szafek laboratoryjnych produkujemy w naszych zakładach.

Komfort i bezpieczeństwo

Nasze wyroby doskonale sprawdzają się w bardzo wymagających pomieszczeniach, gwarantując komfort oraz bezpieczeństwo korzystającym z nich osobom.

DCD-LAB - Lokalizacja

Polecamy

Polecamy również inne dostępne w naszej ofercie elementy wyposażenia laboratoryjnego, w tym stanowiska zlewozmywakowe, dygestoria laboratoryjne.