Regały metalowe - zastosowanie

Regały metalowe to niezbędny element umeblowania w miejscach, gdzie należy utrzymywać porządek oraz gdzie przechowuje się wiele przedmiotów takie jak narzędzia, elementy złączne, materiały do produkcji, półfabrykaty, wyroby gotowe czy towary handlowe.

Montaż i demontaż regału metalowego jest prosty oraz szybki. Dodatkową zaletą jest łączenie podzespołów na etapie montażu. Przy ewentualnym uszkodzeniu mechanicznym, pozwala na wymianę jedynie wadliwego elementu, nie zaś całego korpusu. Dodatkową zaletą naszych regałów jest stabilność, którą zapewniają dopasowane nóżki z tworzywa lub otwory pozwalające na montaż do podłoża. Na indywidualne zapotrzebowania klienta możemy wykonać regulatory wysokości.

Regały metalowe - kolorystyka

Powierzchnia każdego elementu regału jest dokładnie, jednolicie pokrywana farbą proszkową, powierzchnią galwaniczną (wersja ocynkowana) lub wersja wykonana ze stali nierdzewnej. Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą odporność na korozję i wilgotność.

Wykonujemy regały w kolorach z palety RAL, w standardzie występują w kolorze RAL7035.

Regały metalowe - wykonanie

Elementy regałów wykonane są z blach stalowych. Możliwe jest także wykonanie wykonanie – na zamówienie – regałów z blachy ocynkowanej lub kwasoodpornej. Istnieje możliwość regulowania odległości między półkami, dzięki czemu, można umieszczać na regale różnej wielkości przedmioty.

Regały wykonane z kątownika stalowego min 30x30mm, grubość 1,5mm. Półki są przykręcone do nóg za pomocą śrub wzmocnionych. Ilość półek 5 lub 6 sztuk dodatkowo 8 sztuk kątowników, które stężają półki z nóżkami. Istnieje możliwość montażu dowolnej ilości pólek (sprzedawane oddzielnie). Dla bezpieczeństwa użytkowania należy regał przymocować do ściany lub podłoża.

regały metalowe cena

Cena oferowanych i produkowanych przez firmę DCD-LAB stołów warsztatowych ustalana jest indywidualnie. Wszystko zależy od rozmiaru, aktualnej ceny surowca, materiału oraz opcji dodatkowych.  Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem w Stęszewie pod Poznaniem w celu przygotowania indywidualnej oferty.

Regały metalowe DCD-LAB - dlaczego warto?

Precyzja i dokładnosć

Firma DCD-Lab oferuje regały metalowe, które są w całości produkowane według wymogów i potrzeb klienta. Dzięki samodzielnej produkcji we własnym zakładzie możemy dostosować daną zabudowę do dowolnych rozmiarów i specyfikacji.

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Prowadzimy stałe kontrole bezpieczeństwa i sprawdzenia ergonomii naszych produktów. Zapewniamy, że nasze regały metalowe są zgodne z wymogami higienicznymi, wytrzymałościowymi i regulacjami prawnymi.

Atrakcyjna wycena

Jako producent regałów metalowych oferujemy naszym klientom w pełni spersonalizowane rozwiązania warsztatowe i laboratoryjne. Nasze produkty są dostarczone w atrakcyjnych cenach, przy zapewnieniu najwyższej jakości.

Regały metalowe producent - DCD-LAB

Firma DCD LAB posiada ponad 20 lat doświadczenia w produkowaniu mebli laboratoryjnych i warsztatowych. Przez te lata stale rozwijamy nasze zaplecze produkcyjne, dzięki czemu możemy samodzielnie produkować prawie każdy element potrzebny do wyposażenia warsztatu lub laboratorium.

DCD-LAB to firma, która oferuje kompleksowe wykończenie pomieszczeń laboratoryjnych i warsztatowych. Oferujemy m.in.:

  • fachowe konsultacje i doradztwo,
  • specjalistyczny pomiar,
  • produkcję mebli i dygestoriów,
  • transport na wskazane miejsce,
  • montaż.

Nasi pracownicy są w pełni wykwalifikowani i mają aktualne uprawnienia. Przygotowujemy dedykowane rozwiązania, które pomogą naszym klientom w osiągnięciu najlepszych rezultatów w laboratorium lub warsztacie.

DCD-LAB - Nasza lokalizacja

Polecamy

DCD LAB oferuje także inne elementy wyposażenia laboratoryjnego i warsztatowego, wśród których znajdą Państwo m.in. dygestoria, blaty laboratoryjne i szafy na chemikalia. Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

Praktyczne i przemyślane dygestoria do zastosowań laboratoryjnych.

Profesjonalne meble laminowane, wykonane z wysokiej jakości odpornych materiałów.

Linia stołów dla pracowni chemicznych zarówno przemysłowych, jak i na uczelniach.