Stoły laboratoryjne szkolne

Stoły laboratoryjne szkolne do pracowni chemicznej, fizycznej lub biologicznej stanowią powierzchnię roboczą, z której korzysta wiele osób jednocześnie. Służą do przeprowadzania na nich różnych eksperymentów i doświadczeń i powinny być wyposażone w gniazda elektryczne, a także instalację wody i gazu. Oferujemy zarówno stoły laboratoryjne do szkół wyspowe, jak i przyścienne. Blaty wykonujemy z najbardziej chemoodpornych materiałów i stosujemy w nich podwyższone obrzeża zapobiegające wyciekowi cieczy. Troszczymy się o komfort pracy i bezpieczeństwo. Jesteśmy producentem stołów laboratoryjnych szkolnych i dopasowujemy je do indywidualnych wymagań klientów. 

Produkt
na miarę

stół laboratoryjny szkolny

Każdy stół laboratoryjny szkolny od DCD Lab opieramy na trwałej konstrukcji i wyposażamy w dodatkowe stanowiska myjące, nadstawki i przystawki oraz szafki. Istnieje też możliwość łączenia kilku stołów w ciągi stanowisk roboczych lub dopasowywania ich kształtu wedle potrzeb. Nasze stoły szkolne są stalowe, malowane proszkowo. Dodatkowo są funkcjonalne, solidne i bezpieczne.

Stoły laboratoryjne wyspowe do szkół

W ofercie DCD Lab mamy stoły wyspowe, czyli wolnostojące stoły do laboratorium szkolnego, które zazwyczaj umiejscawia się w centralnych częściach pracowni. Stoły wyspowe umożliwiają dostęp do powierzchni roboczej z 4 stron i pozwalają na pracę bądź obserwację większej liczbie badaczy/uczniów. Istnieje możliwość elastycznego dostosowania stanowisk roboczych do wymogów określonych pracowni. Warto też rozważyć montaż szafek wiszących, które stanowią dodatkowe miejsce do przechowywania niektórych materiałów i narzędzi. Dzięki stołom wyspowym w pełni wykorzystasz przestrzeń pracowni szkolnej.

Przyścienne stoły laboratoryjne szkolne

Na zamówienie oferujemy także stoły laboratoryjne szkolne przyścienne, które mogą być wyposażone w zlewiki, nadstawki i dodatkowe półki oraz szafki. Są to bardzo praktyczne rozwiązania ułatwiające pracę. Nasze stoły przyścienne wyposażamy w system mocowań, który pozwala na montaż szafek podwieszanych, stojących i przejezdnych oraz półek. Pozwala to stworzyć ergonomiczne i funkcjonalne stanowisko robocze.

Stół laboratoryjny do pracowni chemicznej

Jesteśmy producentem stołów laboratoryjnych do pracowni chemicznych, fizycznych i biologicznych. Dopasowujemy wykonanie do rodzaju prac w konkretnych pracowniach i do indywidualnych wymagań. Nie tylko oferujemy realizację projektów stołów na wymiar, ale też zapewniamy transport i montaż.

Z DCD Lab możesz mieć pewność, że stoły w pracowni będą zapewniały maksymalną funkcjonalność i bezpieczeństwo. Zakup stołów naszej firmy to inwestycja na długie lata. Postaw na wysokiej jakości wyposażenie pracowni szkolnych i zdecyduj się na meble od DCD Lab.

Stoły laboratoryjne szkolne cena

Wycena stołów laboratoryjnych szkolnych zależy od kilku różnych czynników. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i uwzględniamy wymagania naszych klientów. Żeby ustalić cenę oraz porozmawiać o pozostałych szczegółach zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem w Stęszewie pod Poznaniem. 

Stoły laboratoryjne do szkół DCD-LAB - co nas wyróżnia?

elastyczność i dokładność

W sposób elastyczny podchodzimy do produkcji naszych stołów, dostosowując ich wykonanie tak, aby były one odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby naszych Klientów. Sprawujemy nadzór nad niemal każdą częścią urządzenia i na każdym etapie produkcji.

Konkurencyjne ceny

Jako producent stołów do laboratoriów, warsztatów i pracowni szkolnych jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne warunki cenowe. Większość elementów do naszych stołów produkujemy w naszych zakładach.

Komfort i bezpieczeństwo

Nasze meble doskonale sprawdzają się w bardzo wymagających pomieszczeniach, gwarantując komfort oraz bezpieczeństwo korzystającym z nich osobom.

DCD-LAB - Producent Stołów laboratoryjnych

Poznaj naszą firmę

DCD-Lab wyróżnia się już ponad 20-letnim doświadczeniem w produkowaniu mebli laboratoryjnych, w tym także stołów laboratoryjnych szkolnych, na wymiar i indywidualne zamówienie. W początkowych latach firma zajmowała się głównie dystrybucją zagranicznych materiałów dedykowanych do produkcji mebli do laboratoriów. W kolejnych latach DCD-Lab opracowało swoją technologię produkcji mebli do laboratoriów, szkół i warsztatów wraz z własną malarnią proszkową. Dlatego teraz możliwa jest produkcja praktycznie wszystkich niezbędnych komponentów w firmie.

DCD-LAB to sprawdzeni i zaufani fachowcy, którzy oferują kompleksową usługę produkcji mebli laboratoryjnych, w tym stołów wyspowych, która obejmuje:

  • fachowe doradztwo oraz konsultacje,
  • specjalistyczny pomiar,
  • produkcję mebli,
  • transport we wskazane miejsce,
  • montaż.

Bardzo ważne jest, by meble laboratoryjne były wysokiej jakości, ponieważ to bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz daje duże możliwości badawcze. Dlatego proponujemy jedynie najlepsze i sprawdzone rozwiązania naszym klientom.

DCD-LAB - Lokalizacja

Polecamy też stoły wagowe

W naszej ofercie mamy też stoły wagowe do szkół, warsztatów i laboratoriów. Dowiedz się więcej, co możemy zaoferować.