Projektowanie laboratorium

Projektowanie laboratorium to jedna z usług DCD-LAB Sp. z o.o.  Świadczymy usługi projektowania zarówno nowych jak i przebudowy już istniejących budynków laboratoryjnych. Dzięki wieloletniej obecności na rynku i zdobytemu doświadczeniu w branży laboratoryjnej wiemy jak powinno wyglądać funkcjonalne i bezpieczne laboratorium.

Naszą ofertę kierujemy do osób zainteresowanych doradztwem technicznym, inżynieryjnym, funkcjonalno-użytkowym.

Produkt
na miarę

Malowanie
proszkowe

PROJEKT Laboratorium

W naszej firmie oferujemy kompleksowy projekt przestrzeni laboratoryjnej, w tym:

  • projekt laboratorium chemicznego,
  • projekt laboratorium mikrobiologicznego,
  • projekt laboratorium diagnostycznego,
  • projekt laboratorium genetycznego,
  • projekt laboratorium bakteriologicznego.

DCD-Lab to producent mebli laboratoryjnych na wymiar i indywidualne zamówienie klienta.

Projektowanie laboratoriów

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi – projektowanie umeblowania laboratorium różnego przeznaczenia. Mamy ponad 20 lat doświadczenia i korzystamy z naszych zaawansowanych technologii przy produkcji mebli. Nieustannie inwestujemy we własny zakład obróbki stali i materiału drewnopochodnego, jak również we własną malarnię proszkową. Projekt wyposażenia laboratorium zostaje zrealizowany poprzez przeprowadzenie dialogu technicznego z użytkownikiem, poznanie jego potrzeb i charakteru pracy, wykonanie pomiaru, produkcję, transport oraz montaż mebli laboratoryjnych.

DCD Lab - ergonomia i bezpieczeństwo

Projektowanie mebli laboratoryjnych oraz projekt technologii laboratorium są tworzone w sposób mający zapewnić najwyższą funkcjonalność i ergonomię przestrzeni. Kierujemy się zasadą, że wysokiej klasy meble laboratoryjne to obok odczynników i aparatury badawczej podstawowy element nowoczesnych i bezpiecznych laboratoriów.

Współpraca z biurem projektowym

Nasza firma DCD-Lab specjalizuje się w tworzeniu mebli do placówek naukowo-badawczych, medycznych, przemysłowych i laboratoryjnych. Realizujemy złożone projekty koncepcyjne. Swoją ofertę kierujemy do biur projektowych i osób, które realizują projekty laboratoriów, warsztatów i sal szkolnych. Jesteśmy zaufaną, znaną w całej Polsce i nie tylko firmą. Dzięki współpracy z nami podniesiesz świadomość swojej marki, zyskasz popularność i zrealizujesz swoje projekty. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Zapraszamy do współpracy.

Laboratorium - projekt od DCD-Lab

Jesteśmy przygotowani do wprowadzenia projektanta i użytkownika do standardów panujących w danym laboratorium W naszej firmie oferujemy kompleksowy projekt wraz z dokumentacją CAD, wizualizacją 3D przestrzeni laboratoryjnej, w tym:

· projekt laboratorium chemicznego,

· projekt laboratorium mikrobiologicznego,

· projekt laboratorium diagnostycznego,

· projekt laboratorium genetycznego,

· projekt laboratorium bakteriologicznego.

· Projekt CAD pomieszczeń

· Wizualizacja 3D, aksonometria

· Nanoszenie na projekt rzutu mebli z uwzględnieniem medii.

· Opis techniczny mebli

DCD-Lab to producent mebli laboratoryjnych na wymiar i indywidualne zamówienie klienta.

Laboratorium projekt DCD-LAB - co nas wyróżnia?

elastyczność i dokładność

Do produkcji mebli podchodzimy elastycznie, dostosowując ich wykonanie tak, aby były one odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby naszych Klientów. Sprawujemy nadzór nad niemal każdą częścią urządzenia.

Konkurencyjne ceny

Jako producent mebli na zamówienie jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne warunki cenowe. Większość elementów do naszych mebli produkujemy w naszych zakładach.

Komfort i bezpieczeństwo

Nasze produkty doskonale sprawdzają się w bardzo wymagających pomieszczeniach, gwarantując komfort oraz bezpieczeństwo korzystającym z nich osobom.

DCD-LAB - gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do współpracy

Zachęcamy do nawiązywania z nami wysokiej jakości, trwałych współprac!