Szafki laboratoryjne do dygestoriów - DCD Lab
Szafki laboratoryjne - DCD Lab

Szafki do dygestoriów - Szafki laboratoryjne

Szafki do dygestoriów mogą być różnego przeznaczenia i dopasowane do różnych rodzajów mebli. Można mocować je do wyciągu laboratoryjnego, tzw. dygestorium, żeby trzymać w nich krótkotrwale odczynniki chemiczne. Ich przeznaczenie powinno wskazywać materiał, z jakiego powinny być wykonane szafki. 

Oferujemy szafki laboratoryjne tworzone na wymiar i według indywidualnych potrzeb. Wysoka jakość i odporność na działanie czynników chemicznych i mechanicznych. Mamy doświadczenie w produkcji szafek do dygestoriów i precyzyjnie realizujemy zamówienia. Zapraszamy do kontaktu.

Szafki do dygestoriów - wyposażenie

Szafki do dygestoriów służą do krótkotrwałego przechowywania odczynników chemicznych. Można je przechowywać jedynie na czas pracy laboranta w dygestorium.

Szafki mogą być wentylowane, podwieszane lub cokołowe. Głębokość szafek pozwala na przeprowadzenie i montaż wszystkich możliwych mediów w dygestorium.

Szafki do dygestoriów - DCD Lab
Szafki do dygestoriów - producent DCD Lab

szafki do laboratorium

Dostosowujemy wymiary szafki do wymiarów dygestorium lub innych mebli. Szerokość oraz głębokość szafki są dostosowane tak, by możliwe było przeprowadzenie niezbędnych instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i innych.

Szafka na odczynniki chemiczne

Szafka na odczynniki musi charakteryzować się dostosowaniem do pracy z odpowiednimi substancjami. Szafki laboratoryjne mogą więc być wykładane polipropylenem, zawierają chemoodporne zawiasy. Można wybrać rodzaj otwierania drzwi – tworzymy szafki z drzwiami przesuwnymi oraz na zawiasach. Mogą być również wentylowane. 

Standardowe szafki do dygestoriów są metalowe bądź laminowane, w zależności od konstrukcji samego dygestorium. Oferujemy również możliwość wykonania specjalistycznych szafek przeciwwybuchowych, certyfikowanych, posiadających atesty od kilku dostawców na świecie. 

Szafki do dygestoriów - cena

Cena szafek laboratoryjnych do dygestoriów będzie się wahać w zależności od wybranego materiału do produkcji, wymiarów, dodatkowych zabezpieczeń i innych czynników. W firmie DCD Lab zapewniamy najlepszy współczynnik ceny do jakości. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Polecamy też dygestoria

Dygestoria są bardzo ważnym elementem wyposażenia w laboratoriach. Zapewniają bezpieczeństwo pracy z różnego rodzaju substancjami chemicznymi. Tworzy się je z materiałów, które są odporne na działania chemiczne, termiczne i mechaniczne. 

Produkujemy wysokiej jakości dygestoria, które spełnią potrzeby nawet wymagających laboratoriów. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu mebli laboratoryjnych i sprawdzone metody tworzenia. 

Zapraszamy do kontaktu.

Szafki do dygestoriów - szafki laboratoryjne - DCD Lab