Nadstawki stołów laboratoryjnych

Odpowiednie rozplanowanie stanowisk oraz zapewnienie właściwej ergonomii stanowiska pracy w laboratorium wymaga uwzględnienia funkcjonalnego systemu przyłączy prądu, gazu i wody. Umożliwiają to nadstawki stołów laboratoryjnych, czyli elementy nośne szafek i półek zamontowanych w blatach, które posiadają wbudowane panele z przyłączami mediów. Nadstawki i przystawki zwiększają powierzchnię roboczą i umożliwiają pracę większej liczbie osób przy stołach wyspowych. Pozwalają też na umieszczenie w zasięgu ręki większej ilości potrzebnych w codziennej pracy laboranta akcesoriów, części aparatury badawczej, materiałów zużywalnych i odczynników.

Rozbudowa stołów laboratoryjnych - nadstawki i przystawki DCD Lab

Nadstawki z serii PREMIUM wyposażone są w wymienne panele, dzięki którym możliwe jest późniejsze wprowadzanie zmian w rozmieszczaniu kranów i gniazdek elektrycznych. W serii PREMIUM dostępne są również przystawki będące elementami niezależnymi od stołów roboczych. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące budowy i procesu produkcji naszych nadstawek laboratoryjnych. W przypadku większych projektów podpowiemy i pomożemy także w zaprojektowaniu pomieszczenia laboratorium.

Nadstawki laboratoryjne - modele dostępne w ofercie DCD LAB

nadstawki-economy

Economy

Cechy:

Economy +

Cechy:

nadstawki-economy-plus
dcd-lab-nadstawa-premium-241-bg

Premium

Cechy

Nadstawki laboratoryjne cena

Wycena nadstawek laboratoryjnych oferowanych i produkowanych przez firmę DCD-LAB każdorazowo ustalana jest indywidualnie. Wycena zależy bowiem od rozmiaru, aktualnych cen surowca oraz rodzaju materiału wykorzystanego do ich produkcji. W celu przygotowania indywidualnej oferty, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem w Stęszewie pod Poznaniem. 

Nadstawki laboratoryjne DCD-LAB -dlaczego warto?

Precyzja i dokładność

Wszystkie nasze nadstawki do stołów laboratoryjnych  wykonywane są pod konkretne zamówienie. Dzięki bogatemu zapleczu produkcyjnemu jesteśmy w stanie wytworzyć nadstawkę w dowolnych wymiarach i o ustalonej funkcjonalności.

Atrakcyjna wycena

Dzięki temu, że zdecydowaną większość elementów do naszych szaf laboratoryjnych wykonujemy w naszych zakładach jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne warunki cenowe przy zachowaniu wysokiej jakości produktu. 

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Dużą wagę przykładamy do wysokiego komfortu użytkowania wszelkich naszych mebli. Dbamy o to, aby nasze nadstawki były bezpieczne dla użytkownika, funkcjonalne, konfigurowalne i spełniały wszelkie normy oraz wymagania regulowane prawem.

DCD-LAB - Producent nadstawek do stołów laboratoryjnych

Firma DCD-LAB istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Swoją działalność rozpoczęła jako dystrybutor zagraniczny materiałów dedykowanych do produkcji mebli laboratoryjnych. Przez cały czas pracownicy rozwijali technologię produkcji mebli laboratoryjnych i dygestoriów, a także własną malarnię proszkową. Dzięki temu dzisiaj możliwe jest produkowanie niemalże wszystkich komponentów na miejscu w firmie. 

DCD-LAB to firma, która oferuje kompleksową usługę produkcji szaf i szafek laboratoryjnych. Oferujemy:

  • fachowe konsultacje i doradztwo,
  • specjalistyczny pomiar,
  • produkcję mebli i dygestoriów,
  • transport na wskazane miejsce,
  • montaż.

Wszyscy pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczne szafy laboratoryjne decydują o bezpieczeństwie pracowników oraz dają duże możliwości badawcze. Dlatego proponujemy jedynie najlepsze i sprawdzone rozwiązania naszym klientom.

DCD-LAB - Nasza lokalizacja

Polecamy

W ofercie DCD LAB dostępne są również takie meble laboratoryjne, jak szafki, szafy, stoły i inne.

Wygodne i praktyczne szafki z blatem do zastosowań laboratoryjnych.

Profesjonalne i pojemne szafy dedykowane do laboratoriów.

Linia stołów dla pracowni chemicznych zarówno przemysłowych, jak i uczelnianych.