Dygestorium chemiczne - Meble laboratoryjne DCD-Lab
Nowoczesne dygestorium chemiczne - Meble laboratoryjne DCD-Lab

Dygestorium chemiczne

Dygestorim chemiczne powinno znajdować się w każdej pracowni chemicznej. Zapewnia stały przepływ powietrza i wentylację komory, dzięki czemu zapobiega wdychaniu niebezpiecznych substancji chemicznych.

Firma DCD-Lab projektuje i wykonuje piękne, trwałe i bezpieczne dygestoria chemiczne, które dopasowuje do indywidualnych wymagań klienta. Montujemy nowoczesny system wentylowania komory roboczej, który, dzięki wbudowanym szczelinom, usuwa szkodliwe opary i substancje wydzielające się podczas pracy w pracowni chemicznej. Dzięki temu zapewniamy pełną ochronę zdrowia użytkowników pomieszczeń. Oferujemy dygestoria w różnych rozmiarach. Wykonujemy laminowane i stalowe dygestorium chemiczne.

Dygestoria do pracowni chemicznych

Dygestoria do pracowni chemicznych są wykonywane na stabilnym stelażu i konstrukcji, by móc wytrzymać duże obciążenie. Dodatkowo wyposażone są w stopki mocujące, które umożliwiają regulację i dopasowanie do podłogi, nawet jeśli występują tam nierówności. Nasze dygestoria chemiczne są stabilne i wyróżniają się dużym komfortem użytkowania ich. Oprócz tego są estetyczne i pięknie się prezentują. Tym bardziej że można samodzielnie dopasować kolory i modele, by pasowały do pozostałych mebli oraz otoczenia.

Dygestorium chemiczne - meble do pracowni chemicznej - Meble laboratoryjne DCD-Lab
Dygestorium do pracowni chemicznej - Meble laboratoryjne DCD-Lab

Dygestoria chemiczne

Jeśli szukasz trwałych i stabilnych dygestoriów chemicznych, które posłużą na długie lata – zadzwoń. Wspólnie ustalimy wstępne szczegóły, wielkość zamówienia, rodzaj i wygląd dygestorium, a także opowiemy więcej o sposobie naszej pracy i procesach powstawania mebla. 

Dygestorium chemiczne - cena

Koszt dygestorium chemicznego jest ustalany indywidualnie i różni się ze względu na wielkość, rodzaj użytego materiału, wielkość zamówienia i inne czynniki. Najlepiej jest skontaktować się z nami bezpośrednio – osobiście w biurze w Stęszewie pod Poznaniem lub telefonicznie. Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, a także obliczymy koszt produkcji mebli metalowych.

Meble do pracowni chemicznej

Jesteśmy uznanym w Polsce producentem mebli do pracowni chemicznych. Oferujemy wysokiej jakości dygestoria chemiczne oraz inne meble do pracowni chemicznej. Mamy duże doświadczenie i chętnie doradzimy, jakie meble najlepiej sprawdzą się w danych warunkach oraz zapewnią najwyższą funkcjonalność. Zapewniamy także wysoką trwałość oraz nowoczesny design. Produkujemy nie tylko dygestoria, ale również inne meble.

Dygestoria chemiczne - Meble laboratoryjne DCD-Lab

Nasza oferta

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wyposażenia laboratoryjnego oferowanego przez firmę DCD LAB. Znajdą Państwo u nas m.in. dygestoria laboratoryjne, szafki wiszące, blaty i szafy laboratoryjne.

Meble z metalu do warsztatu w wielu rozmaitych wersjach i kolorach. 

Szafki metalowe pozwolą na uzyskanie porządku w pomieszczeniu.

Lepsza organizacja miejsca pracy dzięki dużej przestrzeni do dyspozycji.

Funkcjonalne stoły wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Regały wykonane z metalu pozwolą na uporządkowanie przestrzeni.

Wykonujemy wysokiej jakości ławki szkolne w dowolnym kolorze.

Cokoły z metalu stanowią solidna podstawę szafek metalowych i innych elementów.

Dodatkowy asortyment uzupełniający ofertę mebli metalowych DCD-LAB.