Producent specjalistycznych mebli laboratoryjnych - kontakt z firmą DCD LAB

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania

 

Formularz kontaktowy

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.dcd-lab.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DCD LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Mosińska 9 62-060 Stęszew, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem dariusz.sobiegraj@dcd-lab.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Jesteśmy profesjonalnym producentem wyposażenia do laboratoriów. Nasze produkty stosowane są w połowie polskich uniwersytetów oraz w wielu innych placówkach. Nasza oferta zawiera również ceramikę laboratoryjną oraz dygestoria.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani proponowanymi przez DCD LAB meblami laboratoryjnymi lub mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na nie w sposób wyczerpujący i, jeśli zajdzie taka potrzeba, udzielimy fachowej porady.

Mogą Państwo wysłać zapytanie poprzez zamieszczony poniżej formularz lub skontaktować się z nami drogą telefoniczną i mailową.

Zachęcamy do korzystania z usług DCD LAB!

Dane kontaktowe

Elżbieta Kruszewska
Kierownik handlowy ds. mebli laboratoryjnych i postępowań przetargowych
tel. kom. +48 665 62 62 24 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Paweł Kwietniewski

Specjalista techniczno – handlowy ds. mebli laboratoryjnych

tel. kom. +48 668 206 107 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DCD LAB Sp. z o.o.

ul. Mosińska 9

62-060 Stęszew

biuro@dcd-lab.pl

 

Biura oraz zakład produkcyjny (Stęszew):

Tel. (61) 813 55 27 | Fax. (061) 813 55 28

e-mail: biurohandlowe@dcd-laboratoria.pl

NIP: 777-327-87-58 | Regon: 366600794