Meble laboratoryjne – oferta DCD LAB

Skonfiguruj wyposażenie do swoich potrzeb

Meble do laboratorium serii Carbon

 

 

Pracownicy laboratoriów to osoby, dla których dokładność i precyzja jest kluczową umiejętnością, niezbędną podczas wykonywania wszystkich powierzonych zadań. Projektowanie przestrzeni i wyposażenia laboratorium również powinno być precyzyjne i przemyślane. Odpowiednio przygotowane stanowisko pracy to w tym przypadku nie tylko gwarancja wygody, ale również bezpieczeństwa oraz jakość uzyskiwanych wyników.

Meble laboratoryjne, które powstają w naszym zakładzie są wynikiem dokładnie przemyślanych rozwiązań, odpowiadających najlepszym standardom europejskim i światowym.

Firma DCD LAB stworzyła własną technologię produkcji, dzięki której powstała seria Carbon – wysokiej jakości, nowoczesne i funkcjonalne meble do laboratorium. Ich konstrukcja umożliwia łączenie poszczególnych modułów nie tylko w prostopadłe, ale również w heksagonalne ciągi stołów. Taka budowa daje możliwość dokładnego rozplanowania wyposażenia laboratorium, a jednocześnie daje gwarancję estetycznego efektu końcowego. Wszystkie elementy naszych modułowych mebli laboratoryjnych pasują do siebie, a uzupełnione o dodatkowe akcesoria tworzą doskonałe miejsce pracy.

Meble Carbon produkowane są na wymiar. W naszej ofercie znajdują się meble metalowe laminowane i aluminiowe, oparte na trzech systemach montażu w serii Economy i Premium.

 

 

meble laboratoryjne 

Cechy konstrukcyjne:

 

system c

Możliwość montażu na stelażu C-kształtnym.

system a

Możliwość montażu na stelażu A-kształtnym. 

system x

Możliwość dostosowania do konstrukcji samonośnych bez stelaża. 

 

Rodzaj materiału:

seria lm

Możliwość wykonania mebli z płyty obustronnie melaminowej lub laminowanej.

seria st

Możliwość wykonania mebli z blachy stalowej o wysokiej odporności chemicznej.


Czym wyróżniają się nasze meble laboratoryjne?

 

  • Dowolne możliwości konfiguracji modułów i stanowisk. Dostosujemy wymiary do Państwa potrzeb.
  • Najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny. 90% komponentów produkujemy sami
  • Niższe koszty eksploatacji. Nasza technologia pozwala na wymianę lub naprawę poszczególnych elementów mebli bez konieczność wymiany całych modułów
  • Szerokie możliwości personalizacji kolorystyki oraz materiałów
  • Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty wyposażenia laboratoryjnego, prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy wszystkich poszukiwanych przez Państwa informacji.