Meble laboratoryjne – oferta DCD LAB

Skonfiguruj wyposażenie do swoich potrzeb

Meble do laboratorium serii Carbon

 

 

Pracownicy laboratoriów to osoby, dla których precyzja jest kluczową umiejętnością, niezbędną podczas wykonywania wszystkich powierzonych zadań. Projektowanie przestrzeni i wyposażenia laboratorium również powinno być precyzyjne i przemyślane. Odpowiednio przygotowane stanowisko pracy to w tym przypadku nie tylko gwarancja wygody, ale również bezpieczeństwa.

Meble laboratoryjne, które powstają w naszym zakładzie są wynikiem dokładnie przemyślanych rozwiązań, odpowiadających najlepszym standardom europejskim.

Firma DCD LAB stworzyła własną technologię produkcji, dzięki której powstała seria Carbon – wysokiej jakości, nowoczesne i funkcjonalne meble do laboratorium. Ich konstrukcja umożliwia łączenie poszczególnych modułów nie tylko w prostopadłe, ale również w heksagonalne ciągi stołów. Taka budowa daje możliwość dokładnego rozplanowania wyposażenia laboratorium, a jednocześnie daje gwarancję estetycznego efektu końcowego. Wszystkie moduły pasują do siebie, a uzupełnione o dodatkowe akcesoria tworzą doskonałe miejsce pracy.

Meble Carbon produkowane są na wymiar. W naszej ofercie znajdują się meble metalowe laminowane i aluminiowe, oparte na trzech systemach montażu w serii Economy i Premium.

 

 

meble laboratoryjne 

Cechy konstrukcyjne:

 

system c

Możliwość montażu na stelażu C-kształtnym.

system a

Możliwość montażu na stelażu A-kształtnym. 

system x

Możliwość dostosowania do konstrukcji samonośnych bez stelaża. 

 

Rodzaj materiału:

seria lm

Możliwość wykonania mebli z płyty obustronnie melaminowej lub laminowanej.

seria st

Możliwość wykonania mebli z blachy stalowej o wysokiej odporności chemicznej.


Czym wyróżniają się nasze meble laboratoryjne?

 

  • Dowolne możliwości konfiguracji modułów i stanowisk. Dostosujemy wymiary do Państwa potrzeb.
  • Najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny. 90% komponentów produkujemy sami
  • Niższe koszty eksploatacji. Nasza technologia pozwala na wymianę lub naprawę poszczególnych elementów mebli bez konieczność wymiany całych modułów
  • Szerokie możliwości personalizacji kolorystyki oraz materiałów
  • Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty wyposażenia laboratoryjnego, prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy wszystkich poszukiwanych przez Państwa informacji.