Meble laboratoryjne

Meble do laboratorium DCD-Lab

Meble do laboratorium

Meble do laboratorium muszą cechować się dużą wytrzymałością, być w pełni funkcjonalne i praktyczne. Szczególnie jest to ważne w placówkach badawczych i laboratoriach. Meble, które stanowią wyposażenie laboratorium, mają za zadanie spełniać normy, zapewniać higienę i sterylność, jak również bezpieczeństwo wykonywanych prac. Proponujemy meble z linii Carbon ST, które są eleganckie, nowoczesne i estetyczne. Podkreślą charakter miejsca i są tworzone na specjalne zamówienie. Zostały stworzone z myślą o zaawansowanych pracach badawczych i analitycznych. Nasze meble z linii Carbon ST wykonujemy z blachy stalowej i wyposażamy je w system mocowań, który pozwala na montaż szafek podwieszanych, przejezdnych i stojących bez konieczności wykonywania stelaża. Elementy ścian, frontów i wieńców są pomalowane i połączone dzięki nitom, co gwarantuje dużą trwałość i brak konieczności częstych napraw. Jeśli jeden z elementów zostanie uszkodzony, nie trzeba wymieniać całego mebla. Wszystkie elementy pokrywamy farbą proszkową, co zabezpiecza meble przed korozją i wyciekiem innych substancji. Fronty szafek oraz szuflad wyposażamy w dodatkowe wygłuszenie, a grubość stalowych elementów dostosowujemy do preferencji klienta. 

Meble laboratoryjne na wymiar

Wykonujemy meble laboratoryjne na wymiar. Dostosowujemy je tak, by były jak najbardziej funkcjonalne i praktyczne w danym  laboratorium. Jeśli szukasz mebli laboratoryjnych, które będą wysokiej jakości i posłużą na lata – zadzwoń. W trakcie konsultacji telefonicznej poinformujemy o wszystkich szczegółach, ustalimy wstępną wielkość zamówienia oraz koszt.

Produkt
na miarę

Malowanie
proszkowe

Meble laboratoryjne - producent DCD-Lab

DCD-Lab to producent mebli laboratoryjnych, które są wynikiem dokładnie przemyślanych rozwiązań, bazują na najlepszych technikach tworzenia oraz opowiadają standardom europejskim i światowym. Mamy ponad 20 lat doświadczenia i niemal wszystkie komponenty do mebli powstają u nas. Oferujemy profesjonalną pomoc na każdym etapie zamówienia – od pomiaru i doradztwa, poprzez produkcję, transport oraz montaż. Realizujemy dostawy dygestoriów, stołów wyspowych, wagowych, stołów specjalistycznych do wszystkich typów laboratoriów. Mamy świadomość, że trwałe i bezpieczne meble do laboratorium to jeden z podstawowych elementów przekładających się na pracę w nich.

Meble laboratoryjne na wymiar DCD-Lab
meble-laboratoryjne-dcd-lab-3

Meble laboratoryjne na zamówienie

Meble laboratoryjne muszą idealnie pasować do pomieszczenia i tworzyć ergonomiczne oraz funkcjonalne miejsce do pracy. Można je dowolnie dostosowywać do potrzeb oraz wyposażyć w dodatkowe funkcje. Meble laboratoryjne na zamówienie tworzą doskonałe miejsce do pracy. Nasze meble dostępne są w dwóch seriach – ECONOMY i PREMIUM. Istnieje możliwość dowolnego zestawiania elementów wchodzących w skład obu linii.

SERIA ECONOMY

Cechy serii Economy:

Nadstawki:

Seria Premium

Cechy serii Premium:

Nadstawki i przystawki:

Meble laboratoryjne cennik

Cena mebli laboratoryjnych jest ustalana każdorazowo indywidualnie. Zależy od rodzaju wybranych materiałów do produkcji, elementów z serii economy lub premium, rodzaju mebli, ich rozmiarów, wielkości zamówienia i innych czynników. Żeby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu – osobiście w biurze w Stęszewie lub telefonicznie. Chętnie porozmawiamy o szczegółach, odpowiemy na wszystkie pytania i wycenimy zamówienie.

Meble laboratoryjne - wyspa

Meble laboratoryjne – wyspa w laboratoriach jest tworzona przez stoły. Stoły wyspowe do laboratorium to wolnostojące stanowiska robocze, które umożliwiają dostęp do nich co najmniej z 3 stron. Są funkcjonalne i stanowią dużą powierzchnię roboczą. Stoły laboratoryjne wyspowe są dobierane do wielkości pomieszczenia, a wybór samego blatu będzie uzależniony od rodzaju używanych substancji. To propozycja dedykowana głównie do laboratoriów o dużym metrażu. Warto z nich skorzystać, bo bardzo wygodnie się przy nich pracuje. W laboratoriach o mniejszym metrażu wykorzystuje się stoły przyścienne.

Meble laboratoryjne - producent DCD-Lab

Rodzaje mebli laboratoryjnych

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wyposażenia laboratoryjnego oferowanego przez firmę DCD LAB. Znajdą Państwo u nas także m.in. dygestoria laboratoryjne, szafki wiszące, blaty i szafy laboratoryjne.

Szeroki wybór blatów do stołów laboratoryjnych z różnych materiałów.

Stoły wagowe zapewniające stabilność pracy mikrowag oraz wag analitycznych i laboratoryjnych.

Różnego rodzaju stoły wyspowe i przyścienne zapewniające doskonałe stanowiska pracy.

Zlewy laboratoryjne z ceramiki, żywic epoksydowych, polipropylenu lub stali kwasoodpornej, wyposażone w różnego rodzaju armaturę specjalistyczną pochodzącą od znanych producentów.

Nadstawki i przystawki stołów laboratoryjnych posiadające panele z przyłączami mediów.

Szafki laboratoryjne różnego rodzaju – wiszące, podwieszane i stojące.

Szafy laboratoryjne otwarte, zamknięte i przeszklone (całościowo lub częściowo) z wybranego materiału.

Dodatkowy asortyment uzupełniający ofertę mebli laboratoryjnych DCD-LAB.