Stoły laboratoryjne przyścienne i wyspowe

Ergonomiczna przestrzeń robocza dopasowana do potrzeb laboratorium.

 

Stoły wyspowe i przyścienne

 

 

 

Meble Carbon są elastyczne, mobilne i funkcjonalne. Ze względu na przemyślaną konstrukcję, wszystkie moduły idealnie do siebie pasują. Ich możliwości można są w pełni widoczne szczególnie podczas projektowania stołów wyspowych i przyściennych - blatów roboczych, dostępnych z kilku stron, najczęściej uzupełnionych szafkami pod blatem oraz nadstawkami, przystawkami i stanowiskami zlewozmywającymi w dowolnym ustawieniu i konfiguracji. To doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza wtedy, gdy chcemy w pełni wykorzystać przestrzeń laboratorium. Istnieje możliwość połączenia stołów w prostopadłe ciągi stanowisk roboczych. Można również tworzyć z nich stanowiska narożnikowe lub ustawiać niezależnie od siebie. Komunikację w połączeniach ułatwiają ścięte narożniki oraz łagodniejsze kąty w heksagonalnych modułach kończących stoły.

 produkt na miarę 

 

    stoły wyspowe

 

 

 

Stół przyścienny ze zlewikami

 

Stół przyścienny ze zlewikami

 

Swoim rozmieszczeniem i wielkością stanowiska można dostosować do wymogów konkretnych laboratoriów, a praktyczne zlewiki znacznie ułatwiają pracę z cieczami. Świetnie sprawdzają się również w pracowniach, w których nie ma możliwości zamontowania dużych stanowisk myjących.

Stół wyspowy ze stanowiskiem myjącym i ociekaczem

Stół wyspowy ze stanowiskiem myjącym i ociekaczem

 

Przy pomocy stołów wyspowych można w pełni zagospodarować przestrzeń pracowni, a tym samym zapewnić więcej powierzchni roboczej.Ponadto, ilość miejsc do przechowywania można dodatkowo zwiększyć za pomocą pełnej zabudowy podblatowej.

Stół przyścienny szafkami wiszącymi

 

Stół przyścienny szafkami wiszącymi

 

Przez zamontowanie szafek wiszących można łatwo zwiększyć ilość miejsca do przechowywania w pracowniach, nie ograniczając przy tym powierzchni roboczych stanowisk. Szafki mobilne pozwalają na dowolne zagospodarowanie przestrzeni pod blatem, na przykład zwiększając ilość miejsc do pracy siedzącej.